Varikosette recenzie

Publikované , 9:51 | de Hana

Zdravím priatelia, tak som tu znova! Dosť sa toho v poslednom čase udialo, ale spomeniem vám len to najzaujímavejšie a asi aj najdôležitejšie! Podarilo sa mi ZBAVIŤ sa kŕčových žíl - doma, a len za týždeň!

Asi si pamätáte, keď som vás žiadala o radu ako si vyliečiť kŕčové žily? Takže, dievčatá, vyskúšala som všetky osvedčené recepty ako na to, a môžem vám povedať, že nič nefungovalo! Jediné, čo ako tak zabralo bol extrakt z lastovičníka (vďaka Nikola). Bolesť zmizla hneď po prvom použití, ale účinky sú len dočasné a kŕčové žily nezmizli. Nasledujúci deň sa bolesť vrátila.

Pýtate sa čo mi pomohlo?

Mojím cieľom bolo zbaviť sa kŕčových žíl raz a navždy! Poslednou možnosťou bola operácia, ale kvôli vysokým cenám som váhala. Ale, nešlo ani tak o peniaze, ale skôr o následky, ktoré môžu byť skutočne odstrašujúce.

Už som sa takmer vzdala nádeje, ale náhodou som našla zdravotnícke diskusné fórum. Jeden lekár s dlhoročnou praxou tam spomínal, že kŕčové žily môžu byť liečené aj bez operácie alebo ľudového liečiteľstva. Stačí používať špeciálny turmalínový aplikátor s magnetickými vložkami, nazývaný Varikosette Bola to posledná nádej, a tak som si ho objednala cez ich oficiálnu webstránku!

Balík doručili o 4 dni, a po prečítaní inštrukcií som ho hneď začala používať. A čo myslíte, že sa stalo? Na piaty deň začal opuch aj kŕčové žily miznúť priam pred očami, bola som OHROMENÁ! Zbavila som sa KŔČOVÝCH ŽÍL!!!za 7 dní!!!!!No verili by ste tomu??? Neverila som vlastným očiam... Už žiadne kŕčové žily! Nohy sú krásne hladké a už necítim žiadne bolesti!!!! Bolo to správne rozhodnutie! Nemôžem ani opísať aká som šťastná. Posledný raz som bola taká nadšená hádam pred 20 rokmi :)

Objednávala som na tejto stránke. Je to jediný autorizovaný predajca Varikosette na Slovensku. Za balík sa platí na dobierku, s dodaním na poštu. Takže celá transakcia je bezpečná. Varikosette je momentálne zlacnený, tak sa poponáhľajte s objednávkou! Dúfam, že vám tieto informácie pomôžu, a že za pár dní budete mať krásne a zdravé nohy! Veľa šťastia!

194 príspevkov
Alica Straková
Ahoj Hana. Váš príbeh je inšpirujúci! Mám kŕčové žily na oboch nohách, ale problematická je najmä pravá: cítim silné bolesti od boku až po koleno a táto noha sa aj rýchlejšie unaví. U lekára som ešte nobola, chcela som skúsiť a vyliečiť si to sama.
pred 5 minútami | Príspevok
3
Veronika Hviezdna
Ak chcete aby žilový systém fungoval normálne, musíte nosiť topánky na nízkom opätku! Kŕčové žily vznikajú kvôli vysokým opätkom! Ľudia v Európe aj USA, ktorí nosia nízke topánky si udržujú zdravie!!! A pre vás je najdôležitejšie zbaviť sa kŕčových žíl a dať si opätky a minisukňu.
pred 7 minútami | Príspevok
4
Andrea Potočná
Ahoj Hana! Už som si objednala, neviem sa dočkať balíčka :)
pred 11 minútami | Príspevok
10
Silvia Pročková
Ahojte! Turmalinový aplikátor používam už dva týždne... a je to supeer! Hana, ďakujem ti! Už nemám žiadne bolesti!
pred 14 minútami | Príspevok
7
Lenka Rusná
Výsledky vidno už aj po 4 dňoch! Opuch aj kŕčové žily zmizli, ostali len krásne nohy! Som veľmi spokojná!
pred 16 minútami | Príspevok
5
Gabika Mullerová
Hana, ja to tiež poznám, ale kúpila sm to už dávnejšie , keď sme boli v Číne. Kŕčových žíl som sa zbavila asi pred 2 rokmi a už sa nevrátili. Super) Odporúčam!
pred 17 minútami | Príspevok
3
Nikola Kráľovičová
Zbavila som sa bolestí a mám krásne nohy))))) Úžasné! Odporúčam vám to vyskúšať baby!
pred 18 minútami | Príspevok
7
Stella Macková
Na západe sa Varikosette používa už dlho. A úspešne. Ale, ako vždy to trvá dlho, kým sa k nám dostane niečo nové...
pred 2 hodinami | Príspevok
16
Valéria Kličková
Tu sú moje výsledky...
pred 2 hodinami | Príspevok
21