Varikosette cena


Lekarz medycyny Konrad Jarecki, jeden z najwybitniejszych specjalistów, opowie o tym w programie „Zdrowie w każdym domu“ na kanale TV.

„Zdrowie w każdym domu“ NA KANALE TV, 19.08.2016

Żylaki i jak z nimi walczyć

Statystycznie jedna kobieta na trzy cierpi na żylaki po 40. roku życia. A liczba ta stale rośnie.

Jednak okazuje się, że możemy odwrócić ten okropny trend. Dziś Pan Konrad Jarecki, flebolog i doktor nauk medycznych, opowie o tym problemie.

Konrad Jarecki - Flebolog, doktor nauk medycznych

Dzień dobry Panie Konradzie.

Dzień dobry Panie Marku.

Proszę mi powiedzieć, jakie są przyczyny żylaków? Niektórzy mówią, że to geny, inni, że wysokie obcasy, a jeszcze inni, że nadwaga, itp.

To, co Pan wymienił, to nie przyczyny żylaków, a czynniki ryzyka. Widać je teraz na ekranie ułożone w kolejności od najważniejszych począwszy.

Przyczyną powstawania żylaków jest nieprawidłowa praca zastawek żylnych. Żylaki powstają jedynie w naczyniach żylnych, tzn. naczyniach, w których krew podróżuje od dołu do góry.

Wbrew grawitacji?

Dokładnie tak. To kluczowa kwestia. Dzieje się to w dość niezwykły sposób. Krew żylna zbiera „odpady“ ze skóry i naszych mięśni i przechodzi przez żyły powierzchowne do tzw. żył łączących. Nazywają się tak, ponieważ łączą żyły powierzchowne z żyłami głębokimi. W żyłach łączących znajdują się zastawki, które przepuszczają krew z żył powierzchownych i nie wpuszczają jej z powrotem. Na ekranie może Pan zobaczyć, w jaki sposób te żyły pracują.

Czy oznacza to, że krew jest pchana w górę przez zastawki?

To serce i skurcze mięśni popychają krew do góry. W jednym i w drugim przypadku dzieje się to poprzez „pulsowanie“. Zastawki uniemożliwiają krwi powrót w dół, gdzie pcha ją siła grawitacji, w momencie, gdy serce przyjmuje krew, a nie oddaje.

Jednak gdy zastawki zaczynają funkcjonować nieprawidłowo...

Pod wpływem działania niekorzystnych czynników, zastawki wewnątrz żył ulegają atrofii. Uszkodzone zastawki żylne wywołują nieprawidłowości w krążeniu żylnym. Krew zostaje w żyłach, co powoduje ich rozciągnięcie. Średnica żył powiększa się, a zastawki fizycznie nie są w stanie zamknąć światła żyły. Powoduje to odwrócenie przepływu krwi.

Zwiększa się ilość cofanej krwi i wraca ona również do żył powierzchownych. Ciśnienie wewnątrz żyły odpiszczelowej wzrasta tak bardzo, że jej ścianki powoli nie wytrzymują, skręcają się i zaczynają pęcznieć jak balon, co dodatkowo pogarsza sytuację. Widać to wyraźnie na ekranie!

Początkowo żyły zaczynają pęcznieć.

zdrowe żyły żylaki

normalne
krążenie
krwi
wsteczne
krążenie
krwi
otwarta
zastawka
powiększona
żyła
rozciągnięta
ścianka
żyły

Z czasem tracą wytrzymałość i skręcają się. Najpierw pojawiają się żyły, następnie węzły, a potem żylaki wystają przez skórę.

Jak możemy sobie z tym radzić?

Opracowano wiele metod leczenia żylaków. W tym farmakoterapia, operacje, operacje laserem, kompresoterapia, skleroterapia.

Jednakże farmakoterapia i skleroterapia (ostrzykiwanie specjalnym roztworem) mają bardzo niską skuteczność i negatywny wpływ na wątrobę. Operacja, w tym laserowa, to dość traumatyczne przeżycie. Poza tym spory odsetek osób doświadcza nawrotów choroby po 3-4 latach od leczenia, co oznacza, że żylaki powracają.

A jeśli chodzi o kompresoterapię, to jest ona nieskuteczna, a po za tym konieczne jest noszenie ubrań uciskowych przez cały czas.
Dlatego też opracowano regenerujący krem Varikosette ?
Jest to wynik pracy amerykańskiej społeczności farmaceutów, którą podjęto zgodnie z rekomendacją Amerykańskiego Forum ds. Żył (AVF).
Jak nam wiadomo, lekarze z Centrum Flegologii wzięli udział w procesie certyfikacji tego produktu. Jakie są wyniki?
W ciągu jednego miesiąca przeprowadziliśmy testy certyfikacyjne kremu Varikosette , wykorzystując standardowe metody. Stworzyliśmy grupę 50 osób z żylakami w I, II i III stadium. Próby wykazały, że ludzie cierpiący na żylaki I i II stadium, zostali całkowicie wyleczeni. W przypadku osób z żylakami w stadium III, terapia pozwoliła na całkowite wyleczenie 27% pacjentów, a u innych nastąpiła znacząca poprawa – choroba cofnęła się do pierwszego stadium.
Z tego co mi wiadomo, do tej pory trzecie stadium oznaczało, że konieczna jest interwencyjna chirurgiczna.
To absolutna prawda! Oto wyniki niektórych z naszych pacjentów:

Ten pacjent cierpiał na żylaki pierwszego stopnia. Jak widać, choroba zniknęła bez śladu.

Było to typowe drugie stadium żylaków. I tu również rezultat 100%.

A oto trzeci stopień żylaków. I tutaj choroba została praktycznie całkowicie wyleczona.

Wiemy także, że wśród waszych pacjentów, było kila gwiazd! Dziś jedna z nich zgodziła się przyjść do naszego studia. Poznajcie piosenkarkę Victorię!

Witaj Victorio! Jak Ci się podobało leczenie unikatowym kremem "Varikosette" ?

Pani Victoria

Było wspaniałe! Stosowałam go zaledwie 2 miesiące i już nie boję się pokazywać nóg, nawet do zdjęcia, które trafi do czołówki magazynu. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o tym kremie, teraz co raz częściej słyszę, że ludzie wokoło z niego korzystają.

Obiecałaś zrobić kilka zdjęć w trakcie leczenia. Z chęcią pokażemy je naszym widzom, a Pan Konrad opisze to, co widzimy.

Oto noga Victorii w termografie. Czerwone plamy to żyły uszkodzone w wyniku choroby. W tych miejscach doszło do zatoru krwi, dlatego tak wyraźnie się odznaczają.

Oto zdjęcie nogi.

Certyfikowany krem regenerujący Varikosette. Został użyty jako środek leczniczy. Na ekranie widać wyraźnie, że nie ma zatorów krwi w żyłach. Od nałożenia kremu minęło 30 minut.

Co wywołuje efekt terapeutyczny leku?

Najpierw chciałbym zaznaczyć, że krem Varikosette zawiera wyłącznie naturalne składniki. Dlatego też nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Źródłem właściwości leczniczych kremu są pożyteczne substancje, które przez skórę dostają się do organizmu i przenikają do żył oraz zastawek wraz z krwią, zwiększając ich elastyczność i odporność.

Ile czasu potrzeba, by pozbyć się żylaków za pomocą tego kremu?

Aby wyleczyć pierwsze stadium potrzeba około tygodnia, natomiast miesiąc wystarczy w przypadku żylaków drugiego stopnia. Leczenie ostrych przypadków zajmie do 3 miesięcy.

I ostatnie pytanie, Panie Konradzie. Gdzie można kupić regenerujący krem „Varikosette“?

Krem regenerujący Varikosette przeszedł wszelkie niezbędne testy Stowarzyszenia Konsumentów Polskich i Fundacji Konsumentów, można go bezpiecznie zamówić na stronie oficjalnego dostawcy .

ZAMÓW Varikosette
Komentarze
Elwira Makulska
Ten program zapowiada się naprawdę interesująco. Już nie mogę się doczekać wskazówek, które wprowadzę w życie. Porady Pana Marka zawsze pomagają. I tym razem, jak przeczytałam o Varikosette , to natychmiast zamówiłam. Po miesiącu po prostu nie mogłam rozpoznać swoich nóg! Mówiąc krótko, żylaki rozpłynęły się w powietrzu.
Haneczka Stołeńska
Ten program jest naprawdę ekstra. Już nie mogę się doczekać wskazówek, które wprowadzę w życie. Porady Pana Marka zawsze pomagają. I tym razem, jak przeczytałam o Varikosette , to natychmiast zamówiłam. Po miesiącu po prostu nie mogłam rozpoznać swoich nóg! Mówiąc krótko, żylaki rozpłynęły się w powietrzu.
Adrianna Sztorska
Dziękuję, wczoraj odebrałam paczkę na poczcie, wszystko, się zgadza. Zaczynam kurację. Czekam na wyniki za 5 dni :)))
Emilia Koryńska
Jeśli chcesz, żeby żyły w Twoich nogach funkcjonowały prawidłowo, musisz nosić buty na niskim obcasie! Przyczyną powstawania żylaków są szpilki! Ludzie w Europie i Stanach Zjednoczonych noszą płaskie buty i tak zachowują zdrowie!!! A Ty co robisz? Głównym elementem wizerunku są szpile, im wyższe, tym lepsze, a potem trzeba leczyć żylaki, bo chcesz nosić krótkie spódniczki.
Anna
Mogę sobie pozwolić na krótką spódniczkę, na pewno mi zazdrościsz... Ale myślę, że to nie ma nic wspólnego z obcasami, wszystko jest opisane w kursie.
Katarzyna Borkowska
Mój flebolog polecił mi ten krem :)
Beata Białczak
Cześć wszystkim! Zamówiłam i czekam na przesyłkę :)
Anna Fabiańska
Super :) Już zamówiłam i zaczynam stosować. Za kilka dni napiszę, jaki rezultat.
Księżniczka Anna
To odgrzewany temat, krem zyskał popularność dawno temu. Moja mama wyleczyła nim żylaki dwa lata temu.
Urocza Hanka
Ludzie w Stanach stosują go od 5 lat! Wszystkie dziewczyny z pracy wyglądają jak hollywoodzkie gwiazdy :)))
Asia Tarczyńska
Witam! Stosuję ten krem od 3 dni... I brak mi słów! Dziękuję! Już czuję ulgę w nogach!
Wiola
Minęło dopiero 4 dni, a ja już widzę efekty! Opuchlizna zniknęła, a moje nogi stają się piękniejsze z dnia na dzień! Jestem bardzo zadowolona!
Zosia Rosiak
Kupiłam i podoba mi się! Pomógł mi w jakiś tydzień. W sumie to się tego nie spodziewałam... Za takie pieniądze, to dar!
Jagoda Sałczyńska
Ja też znam tę metodę, kupiłam ten krem jak mieszkałam za granicą, dawno temu. Pokonałam żylaki, minęły dwa lata i nie wróciły. Jest super :) Polecam!
Paulina Chorożyńska
Mój mąż praktycznie skakał z radości, powiedział, że powinnam wziąć udział w konkursie na Miss Pięknych Nóg. :DDD
Dziecięce marzenie :)
Krem Varikosette naprawdę działa. Zamówiłam go z tej samej strony bez przedpłaty, przesyłka dotarła do mnie po 6 dniach. Żylaki zniknęły w tydzień i nie wracają.
Ala Sterlińska
Mi też możecie pogratulować, w tydzień pozbyłam się żylaków! Jestem w lekkim szoku :)))
Słodka Basia
Moje nogi przestały boleć i stały się piękne :))))) Po prostu ekstra! Polecam ten krem wszystkim dziewczynom!
Julia
Też znam ten Varikosette . Moja ciotka wreszcie przestała narzekać na ból w nogach :)))
Justyna Orlińska
Cześć, ten krem jest super. Choroba zniknęła w 1 tydzień.
Emilia Wańska
Super, moje nogi są śliczne i zdrowe!!! Paczka przyszła w 4 dni, tak na marginesie.
Karol Małczyński
Witajcie drogie Panie. Moja żona kupiła ten krem i jej nogi są całkowicie odmienione! Cieszę się jak dziecko :))) Polecam!
Piękna Justyna
To żadna nowość, każdy słyszał o Varikosette . A Ci, którzy nie słyszeli, po prostu nie próbowali leczyć tego brzydactwa.
Emila Kracka
Dzięki za artykuł! Super! Też zamówię.
Natalia Białkowska
To dokładnie to, czego mi trzeba! Teraz każdy w pracy zzielenieje z zazdrości hehehe
Karola Mińska
Na zachodzie ludzie od dawna stosują ten krem. I to z powodzeniem! My jak zwykle jesteśmy ostatni, którzy odkrywają takie rzeczy...
ZAMÓW Varikosette