Blog Anna
jauna ziņa populārs novērtējums

Varikosette atsauksmes

Publicēts | Autors: anna

Sveiki visiem! Atkal esmu kopā ar Jums un šoreiz es gribu padalīties ar Jums ar savu mazu prieciņu... Neskatoties uz visām grūtībām es beidzot ESMU TIKUSI VAĻĀ no vēnu varikozes ārstējoties mājās tikai vienas nedēļas laikā!!!

Vai atceraties, ka gadu atpakaļ es rakstīju, ka man ir šaušalīgas sāpes kājās un konstatēta varikoze attīstības stadijā? Es jautāju pēc jūsu padoma - kā tikt no tā visa vaļā.

Nu, es izmēģināju gan tautas medicīnas metodes, ieskaitot bērzu dzinumus un citas bezjēdzīgas lietas, pēc tam bija meditācijas, lai uzlabotu asins cirkulāciju un kompreses un tā tālāk. TAS VISS IR BEZJĒDZĪGI. Tas viss nepalīdz. Absolūti nepalīdz.

Es apmeklēju ārstus, bet tā vietā, lai palīdzētu man tikt no tā vaļā, viņi pārmeta man, ka esmu pārāk vēlu uzsākusi ārstēšanu. Man nācās paņemt nedēļas ilgu neapmaksājamu atvaļinājumu no darba. Man sākās depresija, es apdomāju visus iespējamus veidus, lai tiktu vaļā no varikozes un atgriezt manām kājām skaistumu un veselību un ar šo nolūku es apzināju internetā visas iespējamās ārstēšanas metodes.

Vai es tomēr spēšu atrast zāles savām varikozes mocītajām kājām?!

Kamēr es pētīju dažādus blogus, man acīs patrāpījās neliels rakstiņš, kura autors ir viens flebologs no Ņujorkas. Tur bija teikts, ka vēnu varikozes ārstēšanas neefektivitāte ir izraisīta tādēļ, ka tradicionālās medicīnas līdzekļi nespēj novērst pašas slimības rašanās iemeslus, bet tikai labākajā gadījumā apkaro simptomus.

Šis ārsts atsaucās uz jaunu pretvarikozes krēmu Varikosette, kuram ir ārkārtīgi augsts pozitīvo rezultātu iznākumu procents. Es meklēju informāciju par to, kādā veidā iespējams nopirkt un dabūt šo krēmu savās rokās un man izdevās atrast šo interneta veikalu.

No pirmā acu skatiena, es pat nenoticēju vai tā vispār ir patiesība, jo tik daudzas lietas, kas bija reklamētas pa TV, galu galā izrādījās čakars un māni. Bet es atradu tik daudz pozitīvu atsauksmju par šī krēma iedarbību.

Tāpēc nolēmu nešaubīties un pasūtīt Varikosette. Es saņēmu sūtījuma paciņu apmēram vienas nedēļas laikā. Es ar nepacietību atpakoju to, rūpīgi izlasīju instrukciju un sāku lietošanu.

Kādi bija rezultāti? Vai man izdevās izārstēt šo kaiti?

Es sāku pielietot šo krēmu, vadoties ar tā instrukciju. Un ziniet ko? Tikai pēc 5 dienām manas varikozes skartās vēnas sāka pazust burtiski man acīs! Es biju tik pārsteigta, ka man burtiski nokrita apakšžoklis!!! Man izdevās tikt vaļā no VARIKOZES!!!!! Tikai 5 dienu laikā!!!! Vai Jūs vispār spējat tajā noticēt???! Es neticēju savām acīm... Manas kājas attīrījās no varikozes vēnām, tas atkal kļuva skaistas un pārstāja sāpēt! Es nekļūdījos! Es pat nespēju aprakstīt, cik laimīga esmu! Varbūt tikpat laimīga es biju 20 gadus atpakaļ vienā jaukajā dienā : )

Beidzot es jūtos pilnīgi vesela un pilnvērtīga. Ha! Bet tajā pat laikā es savā ziņā esmu pateicīga šāi slimībai - tā lika man pārvērtēt daudzas lietas, sniedza man iespēju paskatīties uz lietām no citāda skatupunkta. Es mēģināju nedomāt, par kādu vecu graustu es pārvērstos, ja neatrastu šo krēmu. Beidzot manā mūžā nav vietas depresijai un skumjām, manas domas un oma ir pozitīva!

Esmu neaprakstami priecīga, ka viss pagriezās šādā veidā. Es tiku vaļā no savām problēmām un sapratu, ka jebkurai problēmai ir risinājums, bet dažkārt mums traucē stereotips, ka viss nav viegli sasniedzams un ka sarežģītas lietas vienmēr ir drošākas un efektīvākas. Bet tā gluži nav. Katram pa spēkam apkarot un uzvarēt varikozi ar vienkāršu, ātru un drošu metodi. Tas ir pārbaudīts uz manas pašas ādas!

līdz pēc

Tiem, kam tas var noderēt, es publicēju saiti uz mājas lapu, kurā var veikt krēma pasūtīšanu. Tā ir vienīgā sertificēta kompānija mūsu valstī, kura pārdod Varikosette krēmu. Kā minēts piegādes nosacījumos, piegāde tiek veikta pa pastu, ar ierakstītu sūtījumu. Tāpēc viss ir droši un uzticami.

Cena Varikosette krēmam tagad ir samazināta, tāpēc iesaku pasteigties!

Tā lūk! Ceru, ka šī informācija bija jums noderīga un arī jūs beidzot atradīsiet līdzekli savām izmocītajām kājiņām, kas spēs izdziedēt tās tikai dažu dienu laikā! Lai jums veicas!

Pasūtīt “Varikosette”!
194 komentāru
Mija
Sveiki, Anna! Tavs stāsts ļoti iedvesmoja mani! Abas manas kājas ir skartas ar varikozi, bet jo īpaši labējā: tur procesi notiek ātrāk un sāpes pasliktinās, izplatoties no gurniem līdz pašiem ceļiem. Es pat neapmeklēju ārstu, jo mēģināju palīdzēt sev pati. Tagas es zinu ko darīt un solu arī uzrakstīt par maniem panākumiem šis problēmas risināšanā!
3
Viktorija
Paldies Tev, Anna! Es vakardien saņēmu sūtījumu pasta nodaļā, viss kārtībā! Iesāku lietošanu. Tagad skaitu dienas, kad beidzot paies tās solītās 5 dienas un redzēšu rezultātu! Pati!))))
4
Alise no Brīnumzemes
Ja gribat savest kārtībā savas vēnas, pārstājiet nēsāt augstpapēžu kurpes! Tieši augstie papēdšī ir galvenais problēmas avots. Eiropā un ASV modē ir kurpes ar zemu platformu, tāpēc tur visiem nav problēmu. Bet ko Jūs darāt?! Nerūpējaties par savu veselību un čīkstat!!!! Visa tā mūsdienu mode ar moto, ka jo augstāks papēdis jo labāk ir tāds stulbums. Bet jūs pēc tam nevarat izārstēt savas vēnas un nēsāt īsus svārkus pie siltajām jūrām atvaļinājumos!
10
Jasmīna zieds
Es izmantoju šo krēmu dažu nedēļu gaitā un beidzot varu atļauties uzvilkt īsus svārciņus. Ha ha, varat mani apskaust : ) Un augstpapēžu kurpes to vispār neskar, ne no vienas puses.
7
Rika
Arī mans flebologs iesaka šo krēmu:)
5
Samanta
Čau, Annija! Es tikko pasūtīju un gaidīšu manu paciņu! : )
3
Čerčila līgava
Forši) Es jau pasūtīju un nolēmu lietot. Pat solos turēt visus lietas kursā par šo manu mazo eksperimentu.
7
Vēl viena Anna
Tas patiecībā ir vecās ziņas, šis krēms ir populārs daudzu gadu gaitā. Manai mammai tas palīdzēja divus gadus atpakaļ.
4
Burvestības pilna
Amerikā to lieto 5 gadus. Tagad arī mūsu meitenes izskatīties kā Holivudas kinozvaigznes.
5
Komēta
Čau! Lietoju krēmu 3 dienas un.... man pat nav vārda, ko teikt! Anna, tāds liels tev paldies! Beidzot es atkal jūtu savas kājas!
6
Mazā Anna
Pagāja 4 dienas un es redzu rezultātus. Ārstēšana notiek, es redzu, kā problēmas pazūd, manas kājas kļūst veselīgākas. Esmu tik gandarīta!
21
Toreodore
Nopriku un lepna! Tas palīdzēja man nieka nedēļas laikā. Es pat neticēju... Par tādu cenu tā nav prece, bet dāvana.
9
Šneidere
Anna, es zinu par to kā tas ir. Reizi nācās nopirkt šis zāles, kad dzīvoju Eiropā. Tas bija sen. Man izdevās apkarot varikozi. Tas notika divus gadus atpakaļ un joprojām tas nav atgriezies. Tā ir fantastika) Es iesaku to visiem!
5
Sofija
Mans vīrs burtiski lēkāja no prieka, sakot, ka es jau uzvarēju "Miss Seksīgās kājas" konkursā :DDD
18
Sapnītis)
Lai ko arī neteiktu, krēms darbojās. Es pasūtīju to tajā pašā mājas lapā, kurā Anna. Piegāde notika 6 dienu laikā. Varikoze, kā bija solīts, pazuda 1 nedēļas laikā un vairs neatkārtojās.
2
Ada_Lavleisa
Apsveiciet arī mani, meitenes, jo arī man nedēļas laikā izdevās tikt vaļā no varikozes. Joprojām esmu šokā))))
47
Grācija
Manas kājas nu nesāp vairs un tām ir otrās jaunības renesance)) Izcili! Es iesaku to visām meitenēm.
31
Alaskas princese
Ne jūs viena zinat par "Varikosette" krēmu. Manai tantei tas palīdzēja izārstēt mūžīgi sāpīgas kājas.
11
Priežu mežs
Sveiki visiem! Krēms ir vienkārši fantastisks. Problēmas pazūda tikai 1 nedēļas laikā.
38
Lolita
Forša lieta! Manas kājas arī ir skaistas un veselas! Paciņu, starp citu, piegādāja tikai 4 dienās!
57
Brašais
Sveikas dūjiņas. Mana sieva nopirka man šo krēmu un rezultātā kājas gluži kā nepazīt! Esmu tik priecīgs))) Silti iesaku to visiem!
3
Teita 1315
Tās nudien nav nekādas ziņas vai baigais noslēpums. Visi zin par šo krēmu. Bet tie, kas nezin vai grib nezināt un neuzticas - vienkārši neko negrib darīt ar savām problēmām un neglītuma izpausmēm.
5
Emija
Anna! Liels tev paldies par rakstu un padomiem! Es to noteikti pasūtīšu!
9
Baltā dāma
Tas ir tieši tas, kas man nepieciešams! Beidzot man viss būs kārtībā gan ar veselību, gan arī ar izskatu. Divi vienā kā teikt hehehehe
16
Millere
Šis krēms tiek izmantots Rietumvalstīs jau ilgu laiku. Un diezgan veiksmīgi, kā izrādās. Nu, kā vienmēr, mēs pēdējie uzzinam par tādām lietām...
21

Pasūtīt “Varikosette”!